fbpx

login1

Po co Wam weselna organizatorka?

Okres przygotowań do ślubu i wesela to bardzo wyjątkowy czas. Przygotowanie tak ważnej uroczystości wymaga pełnego zaangażowania. Organizatorka weselna, inaczej konsultant ślubny, to zaufana osoba, która w profesjonalny sposób zajmie się zorganizowaniem twojego Wielkiego Dnia.

Jestem specjalistą w dziedzinie organizacji ślubów. W oparciu o Wasze potrzeby zorganizujemy ceremonię weselną, nie obarczając Was presją przygotowań. W imieniu Pary Młodej kontaktuję się z dostawcami usług ślubnych, negocjuję z nimi korzystne warunki współpracy oraz zapewniam najwyższy standard wykonanych usług.

Jestem niewidzialną pomocą weselną, która czuwa nad odpowiednią koordynacją wszystkich szczegółów. Moim priorytetem jest Wasze zadowolenie! Powierzając mi organizację wesela dostaniecie w zamian profesjonalne, indywidualne podejście do ceremonii.

Jeżeli wymarzyliście sobie ślub w romantycznej scenerii, sprostam Waszym oczekiwaniom! Wiem jak z klasą połączyć romantyzm z funkcjonalnymi aspektami wesela. Podczas omawiania planu weselnego chętnie wysłucham Waszych największych fantazji dotyczących ślubu! Połączymy sprawdzone pomysły z niebanalnymi rozwiązaniami. 

Moim zadaniem jest wyeliminowanie negatywnych emocji i maksymalne odciążenie Pary Młodej ze spraw związanych z organizacją uroczystości. Nie ominie Was jednak magia przygotowań, będziemy w stałym kontakcie, w końcu do Was należą ostateczne decyzje.

Masz już plan na swoje wymarzone wesele, ale nie masz doświadczenia w organizacji? A może potrzebujesz inspiracji i podpowiedzi?

Skontaktuj się już dzisiaj! Razem zaplanujemy wyjątkową uroczystość!

Jestem po to, aby spełnić marzenia zakochanych.

Agencja Ślubna "Weselna organizatorka"
Monika Grabiszewska

 

Korzyści dla Was

Mówi się, że panna młoda to najbardziej zapracowana osoba na świecie. Czy wiesz, że przygotowania do ceremonii ślubnej zajmują średnio 400 godzin? Godziny, które należy wkomponować w harmonogram codziennych obowiązków. Jak więc znaleźć czas na chwilę relaksu, romantyczną kolację z narzeczonym albo kawę z przyjaciółką? Oszczędność czasu to tylko jedna z korzyści, jakie Wam oferuję!

Doświadczenie uczy, że profesjonalnie zorganizowana uroczystość ślubna to również oszczędność dla ślubnych finansów. Szeroka gama usługodawców, z którymi współpracuję, oferuje nowożeńcom atrakcyjne rabaty. Wspólnie znajdziemy interesujące Was rozwiązania, które nie nadszarpną wcześniej ustalonego budżetu ślubnego.

Skorzystanie z usług weselnej organizatorki jest fantastycznym rozwiązaniem dla osób zapracowanych oraz par, które mieszkają w dalekiej odległości od miejsca uroczystości. W trakcie przygotowań zdarzą się sytuacje, które wymagać będą natychmiastowej reakcji! Będę wówczas do Waszej pełnej dyspozycji. Indywidualne podejście gwarantuje Wam czynny udział w przygotowaniach, jednocześnie nie obciążając dodatkową presją.

Oszczędność czasu

Oszczędność pieniędzy

Szeroka gama usługodawców

Stała praca z budżetem

Redukcja stresu

Wewnętrzny spokój w dniu ślubu

Gwarancja jakości

Możliwość nadzorowania mojej pracy

Możliwość płatności ratalnych

Pary, które nam zaufały

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Częściowa organizacja ślubu i wesela

Koordynacja dnia ślubu

Ślub w plenerze

Ślub międzynarodowy

Ślubna strona

Kim Jestem

Nazywam się Monika Grabiszewska mam 34 lata, pochodzę z Gniezna i od 7 lat mieszkam w Poznaniu. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą a zawodowo zajmuję się organizacją wesel.

Jestem osobą żywiołową, bezpośrednią i pozytywnie nastawioną do życia. Znajomi mówią, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. W kontaktach międzyludzkich jestem empatyczna, potrafię słuchać dzięki czemu bardzo łatwo nawiązuje pozytywne relacje. Dbam o dobry kontakt z narzeczonymi - poprzez swoje działania realizuję Wasze marzenia.

Swoją współpracę z parą narzeczonych rozpoczynam prawie dwugodzinnym wywiadem, zadając pytania otwarte właśnie po to aby mogli rozwinąć swoje wodze fantazji, opowiedzieć jak chcieliby aby ich wesele wyglądało, słucham czego oczekują, notuje i działam.

To właśnie takie zadania, misje dają mi siłę i chęci do pracy, im trudniejsze do realizacji tym czuję większą satysfakcję, że udało mi się sprostać oczekiwaniom narzeczonych.

Pierwsze wesele zorganizowałam w 2010 w stylu glamour, było to wesele na 80 osób. Na parę lat wyjechałam za granicę gdzie organizowałam głównie przyjęcia. Po powrocie do Polski postanowiłam powrócić do organizacji wesel. A dlaczego? Dlatego, że to kocham – praca w tym zawodzie sprawia mi ogromną przyjemność. 

Jako organizatorka weselna potrafię odnaleźć się w natłoku spraw, które spadają na barki Młodej Pary. Bardzo dużo radości sprawia mi zadowolenie narzeczonych, ich uśmiechy, spokój na ich twarzach. Jak dobrze wiemy przygotowanie do wesela to wyzwanie. Mówi się, że trzeba poświęcić na to ok 400 godzin. Jesteśmy narodem coraz bardziej zapracowanym a w natłoku codziennych obowiązków bardzo trudno wygospodarować tyle czasu, aby dopracować swoje wesele w każdym szczególe. 

W swoim zawodzie bardzo często wychodzę poza utarte schematy. Łączę klasyczny romantyzm z nowoczesnym charakterem. Lubię pionierskie, niebanalne rozwiązania.

Organizacja wesel to bezkresne pole do puszczenia wodzy fantazji, to nie tylko praca, ale i znakomita przyjemność !!!

monikatvn2a

Realizacje

Jeżeli spodobały sie Wam nasze dotychczasowe realizacje - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Kontakt

Agencja Ślubna
Weselna Organizatorka

Monika Grabiszewska

ul. Przytoczna 15
60-427 Poznań

tel. +48 662 268 669
email: biuro@weselnaorganizatorka.pl

NIP 7812001884