fbpx

Teresa I Sławek

Teresa i Sławek

Po tym jak wszystkie przygotowania ślubne ogarnęliśmy sami nie sądziłam, że będziemy potrzebowali pomocy z zewnątrz. A jednak! Pani Monika przyjęła nasze zlecenie na miesiąc przed ślubem! Doskonale koordynowała wszystkie zaplanowane przez nas atrakcje. 

Czytaj więcej

Czytaj więcej: Teresa I Sławek

Agnieszka i Dawid

Agnieszka i Dawid

Nie miałam pojęcia, że jest tyle ślubnych dylematów, dopóki nie wzięłam się za organizowanie własnego ślubu. Z narzeczonym zupełnie nie wiedzieliśmy jak zacząć przygotowania. Spotkania z p. Moniką (a było ich w sumie 4) rozjaśniły nam co i jak. 

Czytaj więcej

Czytaj więcej: Agnieszka i Dawid

Lidia i Paweł

Lidia i Paweł

Zamarzyliśmy sobie romantyczną uroczystość w gronie najbliższej rodziny. Niestety, na co dzień mieszkamy 300km od restauracji, na którą się zdecydowaliśmy i nie byliśmy w stanie krążyć pomiędzy miejscowościami tak często, jak było to konieczne.

Czytaj więcej

Czytaj więcej: Lidia i Paweł

Ania i Mateusz

Ania i Mateusz

Pochodzimy z mężem z dwóch krańców Polski i połączenie dwóch tak różnych weselnych tradycji to prawdziwy koszmar. Nasze rodziny są jak ogień i woda. Monika wykazała się naprawdę olbrzymim talentem łącząc to na czym najbardziej nam zależało. 

Czytaj więcej

Czytaj więcej: Ania i Mateusz

Magda i Rafał

Magda i Rafał

Weselna organizatorko! Chylimy czoła Twojej pracy i szczerze dziękujemy za pełen profesjonalizm, który wykorzystałaś przy organizacji naszego ślubu:) Zadbałaś o każdy szczegół, a efekt przerósł nasze oczekiwania. Zdjęłaś nam masę kwestii z głowy, a co najważniejsze...

Czytaj więcej

Czytaj więcej: Magda i Rafał